Zadzwoń do nas 504 168 246
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00
sob8:00 - 14:00
504 168 246

Domy Drewniane

W naszej ofercie znajdziesz solidne i tanie domy drewniane.

Do tej pory małe zainteresowanie domami drewnianymi w Polsce wynikało z przekonania, że nie są one odpowiednie na nasze warunki klimatyczne. Jednak to mit. Domy drewniane popularne w Kanadzie, USA, doskonale sprawdzają się również w krajach skandynawskich, gdzie klimat jest znacznie surowszy od naszego. Jest to jeden z wielu powodów, dla którego w naszym kraju warto postawić na tę technologię budowy domów i odejść od tradycyjnego budownictwa, które jest nie tylko drogie, czasochłonne, ale i mało przyjazne dla nas samych.

Mamy klimat na domy drewniane

Bez wątpienia w Polsce jest odpowiedni klimat dla budowy domów drewnianych. Sprzyja temu dostępność do odpowiednich materiałów budowlanych o najwyższym standardzie, oraz do nowoczesnych technologii, a także zdobyte doświadczenie i doskonalenie dotychczasowych rozwiązań. Poza tym, dziś Klienci bardziej świadomie podchodzą do budowy swojego wymarzonego domu. Liczy się czas, ekonomia, komfort mieszkania i dbałość o własne zdrowie. Na te oczekiwania doskonałą odpowiedzią są właśnie domy drewniane.

Te oczekiwania spełniają domy drewniane z Lublina. Nasza firma Nawmar, mająca prawie dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów, czego efektem jest budowa solidnych, ale tanich domów drewnianych.

Przykład drewnianego domu

Budowa domów drewnianych to oszczędność czasu i pieniędzy

Około trzy miesiące, tyle potrzeba czasu, by móc cieszyć się własnym domem drewnianym, w którym można od razu zamieszkać. Trudno w to uwierzyć, a jednak to prawda. Na tak szybką budowę domu drewnianego pozwala tzw. sucha technologia, która nie wymaga stosowania przerw pomiędzy robotami i po ich zakończeniu. Przy budowie domu murowanego przerwy technologiczne są konieczne, na przykład po zalaniu stropu, czy kładzeniu tynków wewnętrznych. Zupełnie inaczej jest, gdy mówimy o budowie domów drewnianych. Tu prace następują jedne do po drugich. Na wylanym fundamencie fachowcy z naszej firmy Nawmar stawiają drewnianą konstrukcję budynku z odpowiedniej jakości drewna iglastego, którą wypełniają materiałami izolacyjnymi i wzmacniającymi o najlepszych parametrach, a następnie obkładają ją poszyciem od wewnątrz, jak i zewnątrz budynku. Co warto podkreślić, w przypadku domów drewnianych z Lublina szybkość budowy idzie w parze z dokładnością i jakością.

Nasłonecznienie w Polsce

Warto również dodać, że tanie domy drewniane to również fakt. Klienci decydując się na domy drewniane oszczędzają na etapie ich budowy, a także użytkowania. Na ekonomiczność takiej inwestycji w czasie jej realizacji wpływ ma lekkość konstrukcji, która nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu, niższe są również koszty transportu materiałów. Poza tym kompleksowe wykonawstwo jest zdecydowanie tańsze niż przy zatrudnieniu kilku ekip budowlanych. Z kolei na etapie użytkowania oszczędności powstają na systemie grzewczym. Domy drewniane są energooszczędne dzięki naturalnym materiałom, z których są wykonane, doskonałej wielopoziomowej izolacji, a także przy zastosowaniu dodatkowych technologii, takich jak pompy ciepła czy kolektory słoneczne.